Nauka i edukacja

-

Ekologia

dodaj stronę
Strona: 1 2
  przejdź na stronęJournal Of Ecology And Health

pagerank Dodano: 19 11 2011

Journal Of Ecology And Health
Journal of Ecology and Health to kwartalnik przeznaczony dla specjalistów i pasjonatów problematyki ekologicznej, związanej z zagadnieniami zdrowia społecznego, wydawany przez Górnośląska WSP w Mysłowicach. Pismo podejmuje naukowy, ale i społeczny dyskurs w obszarze koniecznej troski i dbałości zarówno uczonych jak i wszystkich innych odpowiedzialnych osób za bezpieczeństwo w rozwijaniu i kształtowaniu obecnego, aktualnego stanu cywilizacji XXI wieku.
http://www.journalofecologyandhealth.pl/
 
Więcej informacji o: Journal Of Ecology And Health
hr
  przejdź na stronęBLOG EKOLOGICZNY

pagerank Dodano: 29 07 2015

BLOG EKOLOGICZNY
Środowisko naturalne jest zagrożone jak nigdy wcześniej. Rozwój technologiczny spowodował, że na każdym kroku dopuszczamy się zanieczyszczania gleb, powietrza czy wody. Takie postępowanie doprowadzi do globalnej katastrofy, którą możemy uniknąć. Na łamach portalu przedstawiamy porady na temat tego jak żyć ekologicznie i zapobiegać powstawaniu zanieczyszczeń w naszej okolicy. Bądźmy PROECO i dzielmy się tą filozofią ze znajomymi.
https://ekologiaisrodowisko.wordpress.com/
 
Więcej informacji o: BLOG EKOLOGICZNY
hr
  przejdź na stronęEkologia+Ergonomia w Architekturze

pagerank Dodano: 14 05 2007

Ekologia+Ergonomia w Architekturze
Portal poświęcony zagadnieniom ekologii i ergonomii w budownictwie, architekturze, urbanistyce, projektowaniu wnętrz i przestrzeni. Zawiera oryginalne artykuły, felietony i wywiady, oraz poradniki, aktualne nowości branżowe, ale przede wszystkim wiele fotografii ilustrujących zagadnienia ergonomii, ekologii, sustainability i greening economy. Zapraszamy szczegóknie do lektury materiałów o przenikaniu się ekologii i ergonomii.
http://miejsca.org/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęEkologiczna akcja Komputery za tone

pagerank Dodano: 04 03 2008

Ekologiczna akcja Komputery za tone
Serwis internetowy ogólnopolskiej akcji ekologicznej Komputery za Tonery. Akcja KZT jest jedną z najdłużej istniejących programów ekologicznych w kraju. Skierowana jest do szkół wszystkich poziomów. Uczniowie zbierając w akcji zużyte kartridże i tonery do drukarek atramentowych kompletują punkty, które następnie zamieniane są na środki finansowe. Najlepsze klasy wyjeżdżają na wycieczki.
http://www.kzt.oswiata.org.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID