Nauka i edukacja

-

Ekologia

dodaj stronę
Strona: 1 2
  przejdź na stronęBiogazownia

pagerank Dodano: 21 09 2009

Biogazownia
Portal popularyzujący wiedzę z zakresu energii odnawialnej pozyskiwanej z biogazu, czyli gazu pochodzącego w przeróbki odpadów roślinnych i zwierzęcych, składowisk odpadów oraz oczyszczalni ścieków. Kompleksowe opracowanie na temat biogazowni rolniczych, dotyczące w szczególności obowiązujących przepisów prawnych, procedur realizacji inwestycji oraz możliwości uzyskania wsparcia finansowego.
http://www.biogazownierolnicze.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęProjekt ekologiczny

pagerank Dodano: 30 06 2011

Projekt ekologiczny
Weź udział w europejskim projekcie ekologicznym Słoneczne Dni! Jest to akcja ekologiczna, mająca na celu ochronę środowiska dzięki promocji używania kolektorów słonecznych, nazywanych potocznie solarami. Kampania ekologiczna Słoneczne Dni odbywa się jednocześnie w 13 krajach europejskich. Kampania ekologiczna Słoneczne Dni jest nadzorowana w naszym kraju przez Instytut Energetyki Odnawialnej (IEO), a w Brukseli projekt ekologiczny prowadzi European Solar Thermal Industry Federation (ESTIF). Nie czekaj! Dołącz teraz do naszej akcji ekologicznej Słoneczne Dni. Chroń zarówno klimat i jak i swój portfel!
http://www.slonecznedni.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęZdrowy styl życia

pagerank Dodano: 06 02 2012

Zdrowy styl życia
WWW.BIOCITY.PL to najbardziej poczytny i najpopularniejszy serwis o szeroko pojętej tematyce ekologii w Polsce i na świecie. Znajdziesz tu dużo ciekawych artykułów w kategoriach takich jak zdrowy styl życia, ekologia, dom ekologiczny i energooszczędny. Dajemy dostęp również do kontrowersyjnych wypowiedzi celebrytów i polityków, publikujemy merytoryczne porady cenionych ekspertów. Przeczytasz tutaj mnóstwo fascynujących aktualności z takich dziedzin jak energia słoneczna, recykling, oszczędzanie energii lub na przykład biodegradacja. Zapraszamy do biocity.pl, już dziś zacznij żyć ekologicznie i zdrowo!
http://biocity.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęBlog o alternatywnej energetyce i budownictwie

pagerank Dodano: 19 12 2012

Blog o alternatywnej energetyce i budownictwie
Na łamach przedstawionego serwisu przeczytasz informacje na szereg zagadnień związanych z szeroko rozumianą odnawialną energetyką. Pokazuję w nim takie koncepcje jak budowa kolektora słonecznego, wytwarzanie własnego paliwa a także energooszczędne domy. Z artykułów opublikowanych na łamach niniejszego bloga dowiesz się m.in. jak zaprząc do pracy słońce, zbudować kolektor słoneczny i oszczędzać przy tym przyrodę. W czasach drożejących paliw, każdy chce zmniejszać swoje zużycie, a oprócz zmniejszenia zużycia, można zainteresować się samodzielnym produkowaniem tego, co nam potrzeba do życia. To jest kluczem do autonomii energetycznej. Z wykorzystaniem tego bloga poznasz najistotniejsze tematy, które do tego mogą pozwolić dotrzeć.
http://www.drewnozamiastbenzyny.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID