Nauka i edukacja

-

Szkoły podstawowe

dodaj stronę
  przejdź na stronęSzkoła Podstawowa w Julianowie

pagerank Dodano: 26 09 2006

Szkoła Podstawowa w Julianowie
Szkoła Podstawowa w Julianowie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poznaj nasz region oraz historię, zobacz co ostatnio wydarzyło się w naszej szkole. A dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny dział tematyczny, a w nim: dyktanda online dla dzieci, gry edukacyjne, działania matematyczne.
http://www.julianow.edu.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęZespół Szkolno Przedszkolny w Lyskach

pagerank Dodano: 11 02 2012

Zespół Szkolno Przedszkolny w Lyskach
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Lyskach im. Jana III Sobieskiego. Na naszej stronie znjadziesz: Wydarzenia szkoły, Sport w szkole, Imprezy szkolne, Wycieczki szkolne, Orlik 2012 Lyski, Zdjęcia, filmki z różnego rodzaju imprez, zawodów, konkursów szkolnych. Znajdziesz także materiały przygotowujące do egzaminu
http://www.zsplyski.neostrada.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęniepubliczna szkoła Zacisze

pagerank Dodano: 05 06 2012

niepubliczna szkoła Zacisze
Świat się zmienia. Nasze dzieci mają inne dzieciństwo niż my. Współcześnie kształcenie jest znacznie ważniejsze i od najmłodszych lat rodzice decydują się na edukację swoich pociech. Stąd profilowane przedszkola i szkoły podstawowe. W Warszawie skorzystać można m.in. ze szkół im. Juliusza Verne’a. Są to niepubliczne szkoły na Bielanach, Targówku i Zaciszu. Profilowane dwujęzyczne szkoły, stawiające na naukę z językiem angielskim, by kształcić młode, otwarte na świat, pokolenia. Szkoły oferują szereg bogatych zajęć pozalekcyjnych. Twoje dziecko na bank nie będzie się tu nudzić!
http://www.verne.edu.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID