dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  przejdź na stronęBlog Turystyczny TuTurysta

pagerank Dodano: 12 07 2011

Blog Turystyczny TuTurysta
Wypoczynek to tak nieodłączny element naszego życia jak praca czy oddychanie - Niestety wiele osób ma problem z odnalezieniem odpowiedniej metody na odpoczynek od codziennego zgiełku - Jeżeli nawet znajdą odpowiednie wczasy to później jest problem - w Egipcie, Tunezji czy nawet w Chorwacji jest Tyle rzeczy godnych zobaczenia, że nie wiemy co mamy zwiedzać - do tego potrzebne są dobre przewodniki turystyczne - a one powinny mieć sporą liczbę wiedzy o hotelach, cenach, sklepach i miejscowej kulturze. Blog Turystyczny TuTurysta posiada autorskie przewodniki - na blogu jest skondensowana wiedza 10-ciu letniego doświadczenia prywatnego jak i później związanego z pracą w branży turystycznej. Ja Nazywam się Mateusz Jaworowicz, na codzień zajmuje się Marketingiem usług Turystycznych, na blogu jestem poprostu sobą - osobą zwiedzającą świat i nałogowo jedzącą rodzynki. Pozdrawiam i Zapraszam do częstych odwiedzin mojego skromnego bloga :)
http://tuturysta.com/
 
Więcej informacji o: Blog Turystyczny TuTurysta
hr
  przejdź na stronęBlog studenta zdrowia publicznego

pagerank Dodano: 22 11 2011

Blog studenta zdrowia publicznego
Blog studenta higieny i zdrowia publicznego na Górnośląskiej WSP w Mysłowicach. Blog człowieka szechstronnego - piszę o zdrowiu publicznym i higienie w Polsce i na świecie, muzyce rockowej starej i nowej, science fiction, łażeniu po górach i rowerach oraz o studiach w ogólności a w szczególności w Mysłowicach, o wszystkim co nas boli i uwiera.
http://www.higiena-na-bakier.pl/
 
Więcej informacji o: Blog studenta zdrowia publicznego
hr
  przejdź na stronęZ życia Uczelni Śląskich - ciekawostki

pagerank Dodano: 27 11 2011

Z życia Uczelni Śląskich - ciekawostki
Blog prezentujący te ważne i mniej ważne informacje z uczelni śląskich, ciekawostki, wydarzenia oficjalne i nieoficjalne przeznaczone dla każdego - studenta, absolwenta, po prostu zainteresowanego internauty.Jeżeli wiesz o czymś godnym uwagi a dotyczącym Uczelni Śląskich – to jest właśnie miejsce gdzie możesz to opublikować. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego bloga i zapoznania się z informacjami na nim umieszczanymi.
http://www.z-zycia-uczelni.pl/
 
Więcej informacji o: Z życia Uczelni Śląskich - ciekawostki
hr
  przejdź na stronęŻycie podskórne - blog

pagerank Dodano: 29 11 2011

Życie podskórne - blog
Blog nieco zakręconej i szalonej studentki fizjoterapii na WSEiA W Bytomiu a pochodzącej z Katowic czyli serca Śląska. Poruszane są tematy od samych studiów, przez życie codzienne i nie tak codzienne, muzykę bluesową, rockową i jazzową, po wpisy i dywagacje o sierściuchach czyli kotach wszelakiej maści no i oczywiście o fizjoterapii jako takiej w teorii i praktyce. Zapraszam serdecznie na mojego skromnego bloga.
http://www.zycie-podskorne.pl/
 
Więcej informacji o: Życie podskórne - blog
hr
XHTML VALID CSS VALID