dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  przejdź na stronęITM news 24

pagerank Dodano: 04 12 2013

ITM news 24
Wszystkie opisy programów mogą nie do końca odzwierciedlać rzeczywistą funkcjonalność programów dlatego postanowiliśmy przygotować ten nieformalny blog gdzie będzie można przeczytać historie najnowszych wdrożeń. Chcemy pokazać jak najnowsze technologie informatyczne mogą pomoc w prowadzeniu małych i średnich firm.
http://itm.bblog.pl/
 
Więcej informacji o: ITM news 24
hr
  przejdź na stronęITM 24 news

pagerank Dodano: 04 12 2013

ITM 24 news
Blog ma na celu przybliżenie praktycznej aplikacji najnowszych technologii informatycznych. Szczególny obszar merytoryczny będzie nakierowany na zarządzanie projektami IT przy zastosowaniu metodologi PRINCE2 oraz wprowadzenia wymienionej metodologii w środowiska które wcześniej nie miały styczności z zarządzaniem projektami.
http://itmpl.wordpress.com/
 
Więcej informacji o: ITM 24 news
hr
  przejdź na stronęITM wiadomośći

pagerank Dodano: 04 12 2013

ITM wiadomośći
Dla wszystkich osób zainteresowanych jak działa forma zajmująca się najnowszymi technologiami informatycznymi, nad jakimi projektami właśnie pracujemy i co naprawdę sądzą o nas nasi klienci w czasie wdrożeń ich projektów. To wszystko a także specjalne oferty promocyjne oraz ciekawostki technologiczne.
http://itm24news.blogspot.com/
 
Więcej informacji o: ITM wiadomośći
hr
  przejdź na stronęAGD i RTV

pagerank Dodano: 29 07 2015

AGD i RTV
Jest to blog o urządzeniach codziennego użytku, które towarzyszą każdemu człowiekowi. Wykorzystujemy je bardzo często, ale rzadko kiedy mamy pojęcie na ich temat. Stawia nas to w trudnej sytuacji, ponieważ podczas kupowania jesteśmy postawieni w bardzo trudnej sytuacji, gdyż nie zauważamy różnicy pomiędzy kilkoma modelami. Na łamach bloga pojawiają się poradniki pomagające w wybraniu odpowiedniego sprzętu.
http://https://agdrtvdlakazdego.wordpress.com/
 
Więcej informacji o: AGD i RTV
hr
XHTML VALID CSS VALID