dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
  przejdź na stronęBliski Wschód - Wiadomości

pagerank Dodano: 03 10 2006

Bliski Wschód - Wiadomości
Po powstaniu państwa Izrael, mamy do czynienia z nasilającym się terroryzmem w tym regionie. W dzisiejszych państwach Bliskiego Wschodu przeważają radykalne fundamentalistyczne odmiany islamu. Ten blog przedstawia najnowsze wiadomości z państw Bliskiego Wschodu.
http://www.bliskiwschod.org/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęmorph.pl | Diamenty Internetu

pagerank Dodano: 10 04 2007

morph.pl | Diamenty Internetu
Opisywane są tu najciekawsze i najlepsze strony internetowe. Przyznawany jest im tytuł: Diamenty Internetu. Portal morph.pl ma na celu wyłonienie najlepszych stron internetowych i przybliżenie ich użytkownikom internetu. Są tu tylko najlepsze serwisy www. Tylko najlepsze strony internetowe! Zapraszam!
http://morph.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęGizmos.pl : Gadżety, technika, wynalazki i nowe t

pagerank Dodano: 10 07 2008

Gizmos.pl : Gadżety, technika, wynalazki i nowe t
Gizmos.pl to strona na której znajdziesz gadżety, elektronike, roboty i najnowsze technologie z całego świata. Zobaczysz tutaj technologie która potrafi zadziwić praktyką jak i innowacyjnoscią. Łatwa nawigacja i częste newsy pozwolą Ci być na bieżąco. Portal opisujący ciekawostki ze świata. Serdecznie zapraszamy!
http://www.gizmos.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPrzemyski Heynalista

pagerank Dodano: 01 07 2009

Przemyski Heynalista
Heynalista - Przemyśl wczoraj, dziś, jutro. Blog ten jest próbą przywrócenia hejnalisty miastu - na miarę czasów, potrzeb i możliwości. Na początek o planach rewitalizacji przemyskiego Rynku i referendum zwołanego przez mieszkańców tej sprawie oraz o planach modernizacji Zamku Kazimierzowskiego w Przemyślu, imprezach i inwestycjach.
http://heynalista.blox.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID