Społeczeństwo

-

Organizacje

dodaj stronę
Strona: 1 2 3
  przejdź na stronęstowarzyszenie Rowerowy Toruń - Tor

pagerank Dodano: 22 02 2008

stowarzyszenie Rowerowy Toruń - Tor
Rowerowe aktualności z Torunia, z Polski i ze Świata. Informacje na temat ścieżek rowerowych i infrastruktury rowerowej w Toruniu. Popularyzowanie roweru jako dobrego środka komunikacji miejskiej. Dlaczego warto jeździć na rowerze i historia roweru. Przepisy obowiązujące rowerzystów. Forum toruńskich miłośników rowerów.
http://rowerowytorun.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSpółdzielnie Socjalne

pagerank Dodano: 20 01 2010

Spółdzielnie Socjalne
Projekt unijny POKL Dolnośląskie Spółdzielnie Socjalne realizowany przez Spółdzielnię Socjalną WwwPromotion - katalog branżowy spółdzielni socjalnych. Celem projektu jest wsparcie i wzmocnienie spółdzielni socjalnych, a w konsekwencji, zwiększenie konkurencyjności oferowanych usług i produktów przez dolnośląskie spółdzielnie socjalne. W myśl zapisów statutowych celem Spółdzielni jest zawodowa reintegracja jej członków oraz przywrócenie ich na rynek pracy, poprzez prowadzenie wspólnego przedsiębiorstwa w oparciu o osobistą pracę członków - bezrobotnych i poszukujących pracy osób niepełnosprawnych.
http://www.dss.org.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęSeminaria informatyczne

pagerank Dodano: 19 08 2010

Seminaria informatyczne
Stowarzyszenie Informatyka Podkarpacka powstało w 2006 roku i od tamtej pory działa na rzecz budowy i rozwoju podkarpackiego klastra informatycznego. Firmy informatyczne zrzeszone w ramach stowarzyszenia, podejmuję działania rozbudowy branży informatycznej na Podkarpaciu. Po więcej informacji odsyłamy na naszą stronę, gdzie znajdziecie Państwo terminy organizowanych seminariów i konferencji informatycznych, katalog firm it z Podkarpacia, statut stowarzyszenia oraz wiele więcej. Jeśli natomiast chciałbyś współtworzyć podkarpacki klaster informatyczny, zachęcamy do kontaktu.
http://www.informatykapodkarpacka.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFundacja dzieciom

pagerank Dodano: 08 12 2010

Fundacja dzieciom
Przeszczep szpiku kostnego to często jedyny ratunek dla osób chorych na białaczkę. Fundacja Podaruj Życie zajmuje się pomocą przy organizowaniu przeszczepów poprzez szukanie dawców. Jest to fundacja, która przoduje w tego typu akcjach charytatywnych. Każdy z nas może wspomóc fundacje przekazując 1% podatku na konto organizacji, wówczas pomagamy opłacić badania, które są dość kosztowne, ale konieczne w poszukiwaniach dawcy. Fundacja ma blisko 30 chorych podopiecznych , którym pomagają w wygraniu lepszego życia.
http://www.podarujzycie.org/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID