Wypoczynek i Turystyka

-

Bilety lotnicze

dodaj stronę
Strona: 1 2 3
  przejdź na stronęLinie lotnicze promocje

pagerank Dodano: 20 12 2012

Linie lotnicze promocje
Nasza strona internetowa ma przede wszystkim ułatwić Wam wyszukanie określonego połączenia lotniczego. powiększająca się z każdym dniem baza pozwala za pomocą intuicyjnej wyszukiwarki znaleźć połączenie lotnicze na wybranym odcinku. Z pomocą naszej strony uzyskasz możliwość wyceny kosztów podróży oraz będziesz mógł dokonać porównania określonych wariantów oraz przeprowadzić rezerwację online wybranego lotu. Dzięki naszej stronie unikniesz wielkich wydatków gdy masz możliwość zakupu sporo tańszego pakietu.
http://www.lotnicze-linie.pl
 
Więcej informacji o: Linie lotnicze promocje
hr
  przejdź na stronęPan samolocik - tanie latanie

pagerank Dodano: 12 02 2013

Pan samolocik - tanie latanie
Strona nasza stworzona została z myślą o ludziach lubiących podróże, aby w bardzo prosty i szybki sposób mogli wyszukać i zarezerwować tanio bilety lotnicze na loty u wielu przewoźników, takich jak LOT, Ryanair, LUfthansa, Wizzair. U nas mogą Państwo także zarezerwować pobyt w hotelu w miejscu do którego się wybieracie. Czy też wybrać pakiet ubezpieczenia podróży i to wszystko z jednej strony.
http://www.pansamolocik.pl
 
Więcej informacji o: Pan samolocik - tanie latanie
hr
  przejdź na stronęTanie loty

pagerank Dodano: 22 02 2013

Tanie loty
Zagrożenie nieaktualnością danych dotyczących lotu bądź lotnisk w zasadzie nie istnieje na eLoty.pl i jest to jedna z najważniejszych zalet tego serwisu umożliwiającego natychmiastową rezerwację biletów na loty na całym świecie. Możliwe stało się to dzięki tytanicznej pracy informatyków odpowiedzialnych za system bookowania biletów oraz dzięki wysiłkowi ich kolegów, którzy stworzyli dla eLoty.pl bazę techniczną w zasadzie odporną na awarię. Serwis eLoty.pl może się pochwalić naprawdę niespotykanym czasem działania bez najmniejszych usterek. Jak każdy internetowy serwis sprzedaży biletów lotniczych, eLoty.pl jest pośrednikiem, a nie dysponentem biletów. Jest jednak pośrednikiem nietypowym, ponieważ zarezerwowanie biletu w eLoty.pl jest w zasadzie równoznaczne z dokonaniem takiej operacji bezpośrednio w serwisie linii lotniczej, która będzie potem świadczyła usługę. Jest to sprawa wbrew pozorom bardzo istotna, gdyż rezerwacja biletów na eLoty.pl pozwala wszystkim użytkownikom serwisu na uczestniczenie w programach lojalnościowych i konkursach organizowanych przez przewoźników. W dokładnie ten sam sposób uzyskuje się prawo do przeróżnych rabatów, zniżek oraz wszelkich dostępnych programów promocyjnych organizowanych przez przewoźników.
http://www.eloty.pl
 
Więcej informacji o: Tanie loty
hr
  przejdź na stronęBilety lotnicze

pagerank Dodano: 13 03 2013

Bilety lotnicze
Przedstawiana strona internetowa to doskonała propozycja dla osób interesujących się połączeniami lotniczymi. Atrakcyjne promocje, odległe regiony globu i pomoc przyjaznych konsultantów to ewidentne walory portalu. Nawigując po niniejszej witrynie internetowej dowiemy się jak zamówić bilet i zapoznamy się z listą krajów, do których możemy polecieć. Oprócz tego internauci mogą również zakupić bilety autobusowe lub ubezpieczenie. Z tym portalem znajdziemy także atrakcyjne hotele i interesujące wycieczki, dzięki jakim nabierzemy siły po długich miesiącach ciężkiej pracy. Warto odwiedzić prezentowaną witrynę internetową i dowiedzieć się jeszcze więcej.
http://bilety-lotnicze-online.pl
 
Więcej informacji o: Bilety lotnicze
hr
XHTML VALID CSS VALID