dodaj stronę
  przejdź na stronęZakopane Apartamenty Chotarz

pagerank Dodano: 20 02 2007

Zakopane Apartamenty Chotarz
Apartamenty w Dolinie Krokusów - Zakopane, Kościelisko. Kazdy apartament posiada kominek oraz widok na Tatry. Zapraszamy na luksusowy wypoczynek. Atuty obiektu to malownicze polozenie, cisza i spokoj. Jestesmy blisko wyciagow: Butorowy Wierch i Szymoszkowa.
http://www.apartamenty-chotarz.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęFerie zimowe

pagerank Dodano: 23 06 2007

Ferie zimowe
W ofercie obozy zimowe i obozy letnie. Zapraszamy na narty - organizujemy zimowiska, ferie zimowe. Wyjazdy na narty, obozy narciarskie i obozy snowboardowe. Narty Austria, Polska, Czechy. Oferty na snowboard i narty dla początkujących i zaawansowanych, też szkolenie narciarskie i szkolenie snowboardowe. POWODY, dla których WARTO NAM ZAUFAĆ: specjalizujemy się w aktywnym wypoczynku dzieci i młodzieży, korzystamy ze sprawdzonych obiektów z dobrą kuchnią, kadra to w większości absolwenci i studenci AWF oraz czynni nauczyciele WF i trenerzy posiadający stosowne uprawnienia, nasze programy są maksymalnie nastawione na przekazanie jak największego wachlarza nowych umiejętności i zdolności ruchowych, gwarantujemy małe grupy ćwiczebne - 1 instruktor na 10-12 uczestników, współpracujemy z solidnymi przewoźnikami, wszystkie obozy i kolonie są zgłoszone do właściwych Kuratoriów, jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej www.pitm.org.pl, organizowania imprez turystycznych wydane przez Wojewodę Podlaskiego - Centralny Rejestr Zezwoleń nr 01286, posiadamy ubezpieczenie OC Organizatora Turystyki Signal Iduna nr Polisy M 52460, HAMAK-tur to solidność i doświadczenie - działamy od 1998 roku, zadowolenie naszego klienta jest naszą największą satysfakcją
http://www.hamak-tur.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęCzantoria Ustroń - wyciąg krzesełkowy

pagerank Dodano: 27 09 2008

Czantoria  Ustroń - wyciąg krzesełkowy
Ustroń, Beskidy - kolej linowa Czantoria. Wyciągi i trasy narciarskie, komunikat pogodowy, turystyka latem i zimą. Narty i snowboard w Beskidach. Wyciągi narciarskie Faturka, Stokłosica oraz Solisko. Naśnieżane trasy narciarskie. Kolej linowa Czantoria w Beskidach (Ustroń). W ofercie letni tor saneczkowy, wyciągi narciarskie, trasy narciarskie, narty i snowboard, wyciągi talerzykowe i orczykowe, naśnieżane trasy. Czantoria zaprasza w Beskidy!
http://www.czantoria.com.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęKolej Gondolowa - Narty w Polsce

pagerank Dodano: 08 02 2010

Kolej Gondolowa - Narty w Polsce
Kolej gondolowa na Stóg Izerski w Świeradowie Zdroju, zapraszamy na Narty w Polsce. Najpiękniejsza zima polska tylko w Świeradowie. Atrakcyjne ceny, bogata oferta karnetów sprawia, że kolej gondolowa jest przystępna na każdą kieszeń. Świeżo zbudowany snow park pozwala też na wspaniałą rozrywkę miłośnikom podniebnych akrobacji i jazdy na snowboardzie.
http://kolejgondolowa.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID