dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
  przejdź na stronęEXCELLENCE Travel&Business Service Agency -

pagerank Dodano: 07 11 2007

EXCELLENCE Travel&Business Service Agency -
Biuro EXCELLENCE świadczy najwyższej jakości usługi turystyczne dla wszystkich chcących zwiedzić Polskę. Zapraszamy na niezapomniane wycieczki po Warszawie i całym kraju. Zatrudniamy profesjonalnych, licencjonowanych przewodników po Stolicy i innych miastach Polski oraz pilotów wycieczek. Zapewniamy kompleksową obsługę turystów indywidulanych i grupowych. Organizujemy wycieczki dla szkół, tematyczne, "szyte na miarę", dostosowane do potrzeb i zainteresowań naszych Klientów. Ponadto oferujemy niezbędną pomoc osobom podróżującym w interesach. Organizujemy imprezy firmowe, motywacyjne, integracyjne i konferencje.
http://www.excellence.travel.pl/
 
Więcej informacji o: EXCELLENCE Travel&Business Service Agency -
hr
  przejdź na stronęAtcivetime - integracja

pagerank Dodano: 11 08 2008

Atcivetime - integracja
Imprezy plenerowe i imprezy dla firm to podstawa jeśli interesuję cię integracja i budowanie zespołu. Imprezy integracyjne dla firm są niezwykle ważne w dzisiejszych czasach. Tak zwany team building (lub teambuilding) jest bardzo ważny by stworzyć przyjemną atmosferę w pracy. Budowanie zgranego zespołu nigdy nie było tak łatwe
http://www.activetime.pl
 
Więcej informacji o: Atcivetime - integracja
hr
  przejdź na stronęEgipt

pagerank Dodano: 28 02 2011

Egipt
Nasz portal w całości podejmuje tematykę Egiptu, jak również wypoczywania w tym wspaniałym kraju. Opisujemy bardzo dokładnie kurorty, ich wygląd oraz atrakcje. Proponujemy miejsca, które warto jest zobaczyć, a także informujemy o potencjalnych problemach, jakie mogą się pojawić podczas wypoczywania w cudownym kurorcie.
http://www.egipt.turysci.info/
 
Więcej informacji o: Egipt
hr
  przejdź na stronęWynajem busów Wrocław

pagerank Dodano: 29 04 2012

Wynajem busów Wrocław
Wynajem busu ośmioosobowego jest bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcemy grupą wybrać się w wybrane miejsce. Firmy świadczące tego typu usługi zwykle oferują transport na terenie całej Unii Europejskiej. Bardzo dobrze sprawdza się wynajem, jeżeli chcemy bez zmartwień wybrać się na narty w góry, czy na dojazd na wycieczkę, lotnisko oraz wiele innych.
http://www.ramzes-busy-wrocław.pl/
 
Więcej informacji o: Wynajem busów Wrocław
hr
XHTML VALID CSS VALID