dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
  przejdź na stronęcamper voyage- kamper

pagerank Dodano: 10 12 2012

camper voyage- kamper
Wypożyczalnia camperów turystycznych Camper Voyage to miejsce, które warto odwiedzić planując niezapomniane wakacje lub dłuższą podróż. Proponuje ona wysokiej klasy auta znanych marek, których doskonała sprawność, perfekcyjne przystosowanie i komfortowo zaopatrzone wnętrze tworzą gwarancję zadowolenia nawet najbardziej wymagających osób. W ofercie duże auta, mogące pomieścić nawet osiem osób, na miejscach do podróży, a także do spania. Mają między innymi lodówkę, zbiorniki na wodę, prysznic, bagażnik na rowery albo też sejf. Karawaning to świetny sposób na podróżowanie, zwłaszcza, jeżeli liczy się dla Państwa niezależność oraz wygoda. Możliwość samodzielnego zaplanowania trasy, postojów i noclegów to fakt, który zachęca coraz większe grono klientów. Warto na własnej skórze poznać zalety karawaningu, korzystając z propozycji Camper Voyage.
http://campervoyage.pl/
 
Więcej informacji o: camper voyage- kamper
hr
  przejdź na stronęWE LOVE WARSAW - atrakcje warszawy

pagerank Dodano: 21 03 2013

WE LOVE WARSAW - atrakcje warszawy
Biuro We love Warsaw to inicjatywa, która ma na celu pokazanie Warszawy, takiej, jaką ją odczuwamy i uwielbiamy. Co ciekawe, sami, jako rodowici jej obywatele wciąż odnajdujemy ją od nowa, co zapewnia nam niesamowitej frajdy i daje masę pozytywnych emocji. Naszym pomysłem jest skorzystanie z wielu różnorodnych środków transportu, takich jak: zabytkowy tramwaj, kultowa Nyska 522, znana z polskich filmów ubiegłych dekad, ewentualnie balon lub awionetka - wtenczas dostrzeżecie miasto z lotu ptaka. Poznajcie z nami Warszawę wybierając się na wyprawę skuterem z przewodnikiem, bądź płynąc w rejs po Wiśle, podczas którego usłyszycie mnóstwo ciekawych historii. Skorzystanie z naszych usług może być niebanalnym uzupełnieniem konferencji, albo spotkań integracyjnych. Więcej o nas na stronie www.
http://welovewarsaw.pl/
 
Więcej informacji o: WE LOVE WARSAW - atrakcje warszawy
hr
  przejdź na stronęBlog o podróżowaniu

pagerank Dodano: 18 06 2013

Blog o podróżowaniu
Na tej stronie znajdziesz galerię z masą zdjęć z gór, czy bajecznych majorkańskich plaż. Rozmarz się przeglądając nasze opisy oraz opinie o podróżach i zacznij spełniać swoje marzenia! Dajemy Ci cenne porady, podpowiadamy jakie są największe atrakcje i co warto zwiedzić. Znajdziesz także artykuły o tym, co nas inspiruje, a także ciekawostki z życia codziennego.
http://beztroskiewczasy.pl
 
Więcej informacji o: Blog o podróżowaniu
hr
  przejdź na stronęPrzewodnik po Pradze

pagerank Dodano: 22 01 2015

Przewodnik po Pradze
Praga należy do najpiękniejszych i najstarszych miast Europy. Jest ono usiane zabytkami mającymi własną, wielowiekową tradycję. Zwiedzanie Czech na własną rękę nie gwarantuje, ze zobaczymy wszystko, co warto jest odwiedzić. Korzystanie z usług przewodników to pewność, że udamy się do najważniejszych miejsc, poznamy ich historię, zwyczaje ludności oraz wiele więcej. Mamy możliwość skorzystania z gotowych planów wycieczek.
http://www.przewodnik-praga-sudety.eu/
 
Więcej informacji o: Przewodnik po Pradze
hr
XHTML VALID CSS VALID