dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
  przejdź na stronęProm na Bornholm

pagerank Dodano: 02 02 2010

Prom na Bornholm
Odkryj z nami uroki malowniczej wyspy Bornholm. Kołobrzeska Żegluga Pasażerska zaprasza Państwa na rejs nowoczesnym katamaranem Jantar, z Kołobrzegu do duńskiego Nexo. Ponad czterogodzinna podróż, wraz ze zwiedzaniem wyspy, stanowić będzie niezapomnianą przygodę. Nasz statek wycieczkowy to również doskonałe miejsce na zorganizowanie konferencji, przyjęcia okolicznościowego, bankietu, czy szkolenia. Można go również wyczarterować na dowolnie wybraną trasę po Morzu Bałtyckim.
http://www.kzp.kolobrzeg.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęsale zabaw dla dzieci

pagerank Dodano: 03 11 2010

sale zabaw dla dzieci
Czas wakacji to czas szaleństw i wygodnego spędzania czasu. Dla wielu osób jest to okres, kiedy jednym z elementów jest wyjazd na kolonie letnie. Organizatorzy obecnie oferują bardzo wiele atrakcji, które mają spowodować, żeby dzieci czuły się na nich wspaniale. Obecnie kolonie da dzieci są na niesamowicie wysokim poziomie. Organizatorzy dbają o to, żeby dzieci nie tylko wypoczywały, ale też się czegoś uczyły. Rekonstrukcja jakichś wydarzeń, w którym biorą udział dzieci to coś, czego nie zapomną i poznają coś nowego.
http://www.maliturysci.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęusługi przewodnickie Ojcowski Park

pagerank Dodano: 18 07 2011

usługi przewodnickie  Ojcowski Park
Zapraszam do magicznej krainy białych skał, ostańców i jaskiń. Ojcowski Park to niewątpliwie jeden z najciekawszych regionów turystycznych w Polsce. Na turystów czeka tutaj nie tylko malowniczy krajobraz w postaci skał wapiennych czy jaskiń, ale także wysokiej klasy zabytki architektury takie jak: renesansowy zamek w Pieskowej Skale, zamek w Ojcowie, barokowy zespół sakralny w Grodzisku czy unikatowa Kaplica na Wodzie. W ofercie oprowadzanie wycieczek po najciekawszych zakątkach Parku oraz po terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Pustyni Błędowskiej
http://www.przewodnikpojurze.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWszystko o Turystyce | wczasy, turystyka krajowa i

pagerank Dodano: 12 02 2012

Wszystko o Turystyce | wczasy, turystyka krajowa i
Strona zawiera informacje o wycieczkach krajowych i zagranicznych, wczasach w Polsce i za granicą, ciekawych miejscach godnych zwiedzenia w kraju i za granicą, szlakach górskich, turystyce rowerowej, informacjach niezbędnych dla wyjeżdzających za granicę, tanich liniach samolotowych i autokarowych, bazie noclegowej jednym słowem WSZYSTKO O TURYSTYCE.
http://turystyka.19434.net/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID