dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7
  przejdź na stronęChiny wycieczki

pagerank Dodano: 15 03 2012

Chiny wycieczki
Biuro podróży odlotowe wakacje bis zaprasza na portal odlotwakacje.pl. Znajdą tam Państwo wycieczki na każdą kieszeń. Chiny wycieczki to doskonały sposób na spędzenie wakacji z rodziną jak i ze znajomymi. Dzięki wycieczce do chin możesz poszerzyć swoje horyzonty. Ten ogromny kraj posiada tysiące zbytków z którymi wiążą się wspaniałe legendy. Najbardziej znanymi zabytkami chin są: wielki mur chiński, zakazane miasto, terakotowa armia oraz wiele innych. Zapraszamy na odalotwakacje.pl gdzie dowiesz się więcej o niesamowitych wycieczkach do chin. Oferujemy również Indie wycieczki oraz Tajlandia wycieczki. Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najlepsza wycieczkę.
http://www.odlotwakacje.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęPortal narciarski

pagerank Dodano: 16 04 2012

Portal narciarski
Dla uczestników The Chillout Session w Koninkach przygotowaliśmy promocję. Całodzienny karnet będzie można nabyć w promocyjnej cenie 30 zł. Wystarczy wysłać maila z imieniem i nazwiskiem na adres: [email protected],a następnie zgłosić się w sobotę do Kasy przy wyciągu. Maile przyjmujemy do piątku do godziny 14. Zapraszamy i do zobaczenia w Koninkach!
http://stacja.koninki.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęgotramping - wycieczka peru

pagerank Dodano: 27 11 2012

gotramping - wycieczka peru
Witamy na stronie biura trampingowego. Jesteśmy klubem podróżniczym, który w niekonwencjonalny sposób zwiedza najpiękniejsze zakątki globu. Nasz tramping działa od 3 lat. To co nami kieruje, to chęć przeżycia przygody i zorganizowanie wycieczki trekkingowe i wyprawy najdalszych miejsc świata.Inicjatorem przedsięwzięcia jest Grzegorz Petryszak - podróżnik, dziennikarz, autor przewodników. Między innymi \"Riła i Piryn\" dla wydawnictwa Bezdroża i współautor przewodnika \"Włochy\" dla Pascala, miłośnik gór.Od lat zwiedza Europę, ale zwłaszcza ulubione kraje arabskie takie jak wycieczka maroko, wycieczka kanada, wycieczka jordania, wycieczka syria, wycieczka turcja oraz wycieczki na bliski wschód. Gdziekolwiek się udaje zawsze szuka jakiegoś pagórka, żeby się na niego wdrapać. \"W cywilu\" ekonomista.W naszych wędrówkach po świecie za cel stawiamy sobie poznawanie mało odwiedzanych krajów i kultur, takich jak wycieczka gruzja, wycieczka chiny, wycieczka krym, wycieczka mongolia nie z okien klimatyzowanych autokarów ale jeżdżąc tym czym autochtoni, jedząc to co oni, nocując tam gdzie śpią mieszkańcy. Specjalizujemy się w wycieczkach na Kaukaz - wycieczka gruzja i wycieczka armenia, wycieczka iran i wycieczka uzbekistan - uwielbiamy Azję Środkową. Stawiamy na turystykę trampingową. Nowymi naszymi wycieczkami w ofercie są wycieczka boliwia i wycieczka peru, gdzie można zobaczyć tajemnice skarbów inków. Jeśli lubisz adrenaline, na pewno musisz wybrać się z nami na wycieczka izrael i wycieczka indie.
http://www.gotramping.pl
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID