Zakupy

-

Elektronika

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6
  przejdź na stronęSiłowniki odporne na korozję

pagerank Dodano: 09 07 2011

Siłowniki odporne na korozję
Sklep oferuje wszystko, co potrzebne do stworzenia nowoczesnych i bezpiecznych układów automatyki, szaf sterowniczych lub instalacji elektrycznych. Oferta skierowana jest do szerokiego grona specjalistów branży elektrotechnicznej oraz kadry utrzymania ruchu. Portal powstał głównie z inicjatywy ludzi posiadających wysokie kwalifikacje zawodowe i wiedzę. Jesteśmy otwarci na każdego klienta zainteresowanego produktami z dziedziny elektrotechniki, automatyki i pneumatyki, starając się w pełni rozpoznać indywidualne potrzeby oraz wymagania odbiorców. Na naszej stronie znajdziecie Państwo gamę produktów, poczynając od osprzętu elektrotechnicznego, poprzez źródła światła, a skończywszy na wszelkiego rodzaju przewodach i kablach. Oferujemy markowe produkty po konkurencyjnych cenach, a nowoczesne rozwiązania informatyczne i logistyczne umożliwiają nam szybką realizację zamówień. Prowadząc sprzedaż wyłącznie wysyłkową, troszczymy się o wysokie standardy świadczonych usług, co gwarantuje bezpieczeństwo transakcji oraz czytelne procedury zakupów.
http://www.elektrotop.pl/
 
Więcej informacji o: Siłowniki odporne na korozję
hr
  przejdź na stronęOświetlenie ostrzegawcze

pagerank Dodano: 16 11 2011

Oświetlenie ostrzegawcze
Poszukujesz oświetlenia na pomoc drogową, ciężarówkę, koparkę lub inny pojazd specjalny? Na naszej strony prezentujemy różnego typu oświetlenia ostrzegawcze. Zaczynając od zwykłych kogutów żarówkowych, poprzez belki sygnalizacyjne LED, aż do oświetleń dodatkowych do samochodów oraz innych pojazdów.
http://www.oswietlenieostrzegawcze.pl/
 
Więcej informacji o: Oświetlenie ostrzegawcze
hr
  przejdź na stronęMixMall

pagerank Dodano: 12 05 2012

MixMall
U nas wydasz mało a kupisz dużo. Miedzy innymi odtwarzacze MP4, MP3,Konsole do Gier MP5, Słuchawki bezprzewodowe, bluetooth, Tablety PC, pendrive USB, kamery CCTV, Mini kamery DV, dyktafony cyfrowe,zestawy glosnomowiace,telefony komorkowe,akcesoria i wiele innych. Darmowa Wysyłka na wszystkie produkty. Gwarancja 12 miesięcy.
http://mixmall.pl/
 
Więcej informacji o: MixMall
hr
  przejdź na stronęWykrywacze kamer

pagerank Dodano: 09 06 2012

Wykrywacze kamer
Sklep Seko oferuje urządzenia typu podsłuchy tradycyjne i podsłuchy gsm. W ofercie zestaw radiowy, akcesoria detektywistyczne, nadajniki radiowe i nadajniki kwarcowe, odbiorniki podsłuchów oraz wykrywacze podsłuchów i wykrywacze kamer. Sklep z podsłuchami zaprasza po zestawy egzaminacyjne - mikrosłuchawki, wysokiej klasy podsłuchy przez sieć GSM, dyktafony cyfrowe i lokalizatory pojazdów czyli lokalizacja gps. Podsłuch uniwesalny oraz podsłuch ukryty w pamięci w pendrive. Zapraszamy po atrakcyjne podsłuchy gsm.
http://www.sklep-seko.pl/
 
Więcej informacji o: Wykrywacze kamer
hr
XHTML VALID CSS VALID