Zakupy

-

Elektronika

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6
  przejdź na stronęSklepy ze sprzętem AGD

pagerank Dodano: 17 01 2013

Sklepy ze sprzętem AGD
Kupiłeś mieszkanie czy dom i zastanawiasz się gdzie znaleźć najtaniej najlepszej jakości sprzęt agd? Przedstawiamy katalog zawierający listę sklepów internetowych z wybranymi produktami z działu agd. Sprawdź informacje o produktach, opinie o sklepach i dokonaj racjonalnego wyboru. Zobacz sklepy najwyższej oceniane, informacje o dostawach i płatnościach Zapraszamy na sklepyagd.pl i życzymy przyjemnych zakupów.
http://www.sklepyagd.pl/
 
Więcej informacji o: Sklepy ze sprzętem AGD
hr
  przejdź na stronęZasilacz do laptopa

pagerank Dodano: 01 02 2013

Zasilacz do laptopa
Na przedstawianej witrynie internetowej interesanci przejrzą faktycznie ciekawą ofertę firmy zajmującej się sprzedażą najlepszej jakości baterii do laptopów. Użytkownicy przeglądając witrynę mogą dokonać kupna konkretnych baterii poprzez wybranie z listy danych producentów albo też wpisując rodzaj zasilacza w przydatnej wyszukiwarce. Każdy produkt posiada swój dokładny opis, interesanci mogą również skontaktować się z przedstawicielem i poprosić o więcej informacji za pośrednictwem numeru telefonu oraz adresu e-mail.
http://laptop-power.pl
 
Więcej informacji o: Zasilacz do laptopa
hr
  przejdź na stronęVolish Crystal 2

pagerank Dodano: 25 02 2013

Volish Crystal 2
Volish Crystal 2 To podstawowy model Volish, a mimo tego jeden z bardziej zaawansowanych technologicznie e-papierosów na rynku. Świetna baza zastosowań z nowymi Clearomizarami. W skład zestawu wchodzą: - bateria Volish Ego 3.1 - Clearomizer Crystal 2 (z 2 ustnikami) - ładowarka (kabel, wtyczka) - płyn Mild 10ml Specyfikacja techniczna: - Bateria Volish Ego 3.1 To bardzo zaawansowana bateria posiadająca pojemność 1100 mAh co daje nam aż 3 dni pracy po naładowaniu, bateria jest uruchamiana przyciskiem który posiada też kilka innych funkcji, przez 5 krotne szybkie przyciśnięcie blokujemy go i w ten sam sposób odblokowujemy co zawsze jest potwierdzane podświetleniem przycisku, sam kolor podświetlenia pokazuje poziom naładowania baterii są 3 poziomy, bateria ta posiada unikalną cechę dostępną tylko w 1 wysokiej klasy modelu a mianowicie zmienne napięcie, to znaczy że "grzałka" może być zasilana z różnym napięciem i osiągać różne temperatury co zmienia ilość pary i aromat płynu. Ego ma możliwość zasilania z mocą 3,4 i 4,2 V. Żeby to zrobić należy zablokować baterię (5-klik) i wtedy wcisnąć i trzymać przycisk aż nie rozbłyśnie podświetlony, jeden tryb to kolor niebieski drugi to pomarańczowy. jak wszystkie baterie Volish i ta zabezpieczona jest przed zwarciem. ładowana jest za pomocą 2 częściowej ładowarki składającej się z kabla do którego z jednej strony przykręcamy baterię a z drugiej ma USB oraz z wtyczki która z jednej strony ma port USB a z drugiej może być wtyczką sieciową 220V albo samochodową 12V i jest ładowarką pasującą do wszystkich baterii Volish. Podsumowując funkcję baterii Ego 3.1 : - zmienny tryb zasilania 3,4 i 4,2 V - blokada 5-klik - sygnalizator naładowania baterii - pojemność 1100 mAh - zabezpieczenie przed zwarciem - ładowarka Volish USB/220V/12V
http://www.epapieros-volish.pl
 
Więcej informacji o: Volish Crystal 2
hr
  przejdź na stronęCentrale alarmowe

pagerank Dodano: 14 06 2013

Centrale alarmowe
Jeżeli wzbudziły Twoje zainteresowanie nowej generacji rozwiązania związane z telewizją przemysłową, jak np.: kamery obrotowe PTZ, kamery podczerwieni lub też dzielniki obrazu, wejdź na tę stronę internetową. Tutaj możesz znaleźć propozycję firmy Alarm-Tech, funkcjonującej na rynku już od kilkunastu lat. Przedsiębiorstwo może zaoferować oczywiście nie tylko telewizję przemysłową. Wśród produktów dostępne są także nowej generacji systemy alarmowe, domofony oraz monitoring wizyjny. Firma adresuje swoją ofertę do klientów korporacyjnych oraz indywidualnych.
http://www.napad.pl
 
Więcej informacji o: Centrale alarmowe
hr
XHTML VALID CSS VALID