Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronę pompiarze - wszystko o cukrzycy

pagerank Dodano: 18 01 2007

 pompiarze - wszystko o cukrzycy
Strona i lista dyskusyjna o leczeniu cukrzycy pompą insulinową. Dowiesz się co to jest pompa insulinowa, jak dobierać miejsca wkłucia czyli zestawy infuzyjne. Codziennie nowe informacje i porady dla diabetyków o glukometrach, pompach i sposobach leczenia , także diety dla cukrzyków.
http://www.pompiarze.pl/
 
Więcej informacji o: pompiarze - wszystko o cukrzycy
hr
  przejdź na stronęenterococcus faecalis gronkowiec

pagerank Dodano: 03 08 2007

enterococcus faecalis gronkowiec
SEPTYK - rośliny lecznicze, kosmetyki naturalne. Z naszą pomocą nie grozi Ci już: gronkowiec, hemoroidy, trądzik, enterococcus faecalis. Jedyny w Polsce przedstawiciel i importer produktów farmaceutycznych i kosmetycznych z U.S.A. , trudno dostępnych na rynku polskim. Środki są do nabycia w hurtowniach P.G.F.(Polskiej Grupy Farmaceutycznej) i innych.
http://www.septyk.pl/
 
Więcej informacji o: enterococcus faecalis gronkowiec
hr
  przejdź na stronęNasze-choroby.pl > Objawy choroby, leczenie

pagerank Dodano: 20 02 2009

Nasze-choroby.pl > Objawy choroby, leczenie
Nasze-choroby.pl to portal społecznościowy dla chorych, którzy szukają informacji na temat swojej choroby. W portalu Nasze-choroby.pl chorzy tworzą grupy swoich chorób i wymieniają się swoimi doświadczeniami związanymi z daną chorobą i sposobem ich leczenia. W serwisie nasze-choroby.pl możesz znaleźć chorych, którzy mają takie same dolegliwości, objawy jak Ty i porównać na co chorują, możesz sprawdzić jaką diagnozę postawił im ich lekarz. Takie bezcenne informacje znajdziesz za darmo tylko w serwisie społecznościowym Nasze-choroby.pl.
http://nasze-choroby.pl/
 
Więcej informacji o: Nasze-choroby.pl > Objawy choroby, leczenie
hr
  przejdź na stronęNerwica - fobia społeczna

pagerank Dodano: 13 06 2012

Nerwica - fobia społeczna
Nerwica - strona o chorobie jaka jest nerwica, fobia społeczna objawy, leczenie, porady, forum. Na naszej stronie dowiesz się jak skutecznie walczyć z nerwicą i jak wyjść z tego pojedynku zwycięsko. Na naszej stronie znajdziesz dosłownie wszystko o tej jakże popularnej ostatnio chorobie jaką jest nerwica.
http://www.nerwica.net/
 
Więcej informacji o: Nerwica - fobia społeczna
hr
XHTML VALID CSS VALID