Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęMitingi dla narkomanów

pagerank Dodano: 02 09 2012

Mitingi dla narkomanów
Jeśli u znajomych zauważasz jakikolwiek symptom uzależniania, poleć mu naszą stronę. Pomóż mu zrozumieć, iż jest chory oraz, że z nami może pokonać swój nałóg. Znajdzie u nas kompletną bazę adresową ośrodków terapeutycznych dla mających problem z alkoholem, również adresy ośrodków dla hazardzistów. Ponadto udostępniamy informacje o spotkaniach grup wsparcia: anonimowi alkoholicy, anonimowi narkomani. Grupy wsparcia anonimowych hazardzistów. Dowiecie się u nas czym jest terapia alkoholowa, na czym polega i kto powinien skorzystać z terapii hazardowej. Ważne by pamiętać, iż w nałóg wpaść bardzo łatwo, znacznie jednak trudniej jest go pokonać. Grupy wsparcia oraz terapie to niejednokrotnie jedyna droga ku dawnemu życiu.
http://uzaleznienie.com.pl
 
Więcej informacji o: Mitingi dla narkomanów
hr
  przejdź na stronębezpłodność

pagerank Dodano: 17 01 2013

bezpłodność
Być może niewielu osób zdaje sobie z tego sprawę, ale bezpłodność może dotknąć wręcz każdego z nas – mało tego, w niektórych przypadkach główną tego przyczyną jest nieprawidłowy styl życia. Z tego też powodu śmiało możemy powiedzieć, że co najmniej podstawowa wiedza na ten zagadnienie jest potrzebna każdemu z nas, abyśmy mogli w jak największym stopniu zminimalizować ryzyko jej wystąpienia. Pod wskazanym tutaj adresem znajdziemy całe mnóstwo ciekawych treści z tym związanych, które dodatkowo zrealizowane są w taki sposób, że absolutnie nikt z nas nie będzie miał żadnych problemów ze skorzystaniem z nich. Po zapoznaniu się z nimi dowiemy się na czym tak w ogóle polega bezpłodność i kto jest na nią najbardziej narażony, więc kategorycznie warto!
http://bezplodnosc.net/
 
Więcej informacji o: bezpłodność
hr
  przejdź na stronęjak dbać o serce

pagerank Dodano: 17 01 2013

jak dbać o serce
Jeżeli szukasz strony, która porusza problematykę chorób sercowych, a dodatkowo następstw i przyczyn, które powodują schorzenia kardiologiczne – dobrze trafiłeś. Na stronie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do tego, żeby wiedzieć więcej. Ciekawe publikacje, porady, a oprócz tego wskazówki ludzi, którzy znają się na kardiologii, a ponadto mieli styczność z najróżniejszymi przypadkami. Wiedz, że serce jest kluczowym organem, którego nie można zaniedbywać. Dlatego nie zostawiaj własnego serca na pastwę losu. Dbaj o nie codziennie, a ono na pewno odwdzięczy się bezproblemową pracą i brakiem jakichkolwiek dolegliwości sercowych.
http://choroby-serca.pl/
 
Więcej informacji o: jak dbać o serce
hr
  przejdź na stronęobjawy bielactwa

pagerank Dodano: 17 01 2013

objawy bielactwa
Dylematy skórne nękają wiele osób. Są to zmiany skórne, które częściej kwalifikowane są do tych najgorszych i najbardziej uporczywych. Nie zmienia to natomiast faktu, że skóra ludzka sama w sobie jest bardzo delikatna. Bez adekwatnej pielęgnacji albo dobrego nastawienia względem diety nie posiadasz szans na to, ażeby Twoja skóra była w dobrej kondycji. Dlatego już w tej chwili zacznij czytać publikacje dotyczące chorób skóry i możliwości na jej pielęgnację. Wiesz więcej – Twoja skóra wygląda znacznie lepiej. Prosta zasada, która kontroluje się częściej także w innych dziedzinach. Nie tylko dermatologia wymaga roztropnego podejścia.
http://choroby-skory.info/
 
Więcej informacji o: objawy bielactwa
hr
XHTML VALID CSS VALID