Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęOsteoporoza - cichy zabójca

pagerank Dodano: 18 11 2010

Osteoporoza - cichy zabójca
<a href="http://chrzastkarekina.pl/osteoporoza.html">Osteoporoza</a> zasadza się na systematycznym zmniejszaniu się masy kostnej z upośledzoną, to znaczy niewłaściwą, mikroarchitekturą tkanki kostnej, co w konsekwencji doprowadza do powiększonej podatności na różnorakie urazy - w tym i złamania. W Polsce osteoporozą dotkniętych jest około 20 do 30 procent osób z tych, które ukończyły 50 lat. W sytuacjach złamania szyjki kości udowej ponad jedna czwarta chorych wymaga pomocy innych osób aż do śmierci. Śmiertelność spowodowana powikłaniami tego typu złamań, przede wszystkim polegających na procesach zakrzepowo-zatorowych mających miejsce w układzie krążenia sięga od 10 do 15 proc. w trakcie pierwszego roku po doznanym złamaniu.
http://chrzastkarekina.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęNerwica

pagerank Dodano: 07 07 2011

Nerwica
Serwis mający na celu pomoc ludziom dotkniętym różnymi zaburzeniami natury psychicznej, jak nerwica, depresja, lęki, zaburzenia snu czy zaburzenia odżywiania. Trzymsie.pl razem z inicjatywą "Konstelacja Lwa" założoną na Uniwersytecie Jagiellońskim, pomaga studentom z zaburzeniami psychicznymi. Serwis postawił sobie za cel pomoc ludziom z problemami poprzez wzajemną wymianę porad i doświadczeń w walce z chorobami. Portal ma na celu pomoc ludziom poprzez popularyzację tematu chorób i problemów psychicznych wśród społeczeństwa, łączenie ludzi z podobnymi psychologicznymi problemami, czy też wzajemne dzielenie się poradami i doświadczeniami w walce z chorobami.
http://trzymsie.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęStulejka

pagerank Dodano: 09 11 2011

Stulejka
Stulejka jest chorobą napletka, stulejka to zwężenie otworu napletka. Stulejka może być wrodzona. Stulejka może powstać w wyniku zapaleń napletka. Stulejka utrudnia oddawanie moczu. Bogata treść serwisu zapewnia jej ogromną popularność. Dowiesz czy możliwa jest realizacja twojego zapotrzebowania na usługę medyczną, jeśli zajrzysz do serwisu Dla odwiedzających serwis nie są przewidziane opłaty w formie subskrypcji. Portal www.stulejka.medserwis.pl nie przewiduje żadnych opłat dla użytkowników.
http://www.stulejka.medserwis.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęChrapanie

pagerank Dodano: 15 11 2011

Chrapanie
Chrapanie powstaje podczas snu. Chrapanie to wynik wibracji tkanek w gardle i krtani. Chrapanie przyczyny. Chrapanie skuteczne leczenie. Chrapanie leki. Bardzo dużo zagadnień z zakresu medycyny znajdą Państwo w portalu Nadrzędnym celem autorów serwisu, było stworzenie bezpłatnej bazy wiedzy dla wszystkich użytkowników serwisu. Strona www.chrapanie.medserwis.pl jest bardzo dobrze opisana i zawiera dużo ciekawych informacji.
http://www.chrapanie.medserwis.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID