Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęLekarze specjaliści Łódź

pagerank Dodano: 19 02 2013

Lekarze specjaliści Łódź
Na stronie zobaczymy ofertę firmy, prowadzącej niepubliczne centra medyczne na obszarze Łodzi. To tutaj można zapoznać się z najważniejszymi zagadnieniami, odnośnie tychże placówek. Podstawą są oczywiście wykonywane badania. Zakres jest tutaj rzeczywiście rozległy. Wchodząc w wybraną zakładkę, możemy znaleźć dane dotyczące badań radiologicznych, opieki pediatrycznej, rehabilitacji, itp. Wygodnym rozwiązaniem jest podział oferty na klientów prywatnych oraz firmy. Dzięki temu każdy klient może natychmiast sprawdzić ciekawe dla niego zagadnienia. Umieszczone w zakładce kontaktowej informacje teleadresowe z pewnością umożliwiają łatwy kontakt.
http://www.centramedycznemedyceusz.pl
 
Więcej informacji o: Lekarze specjaliści Łódź
hr
  przejdź na stronęRefluks - choroba refluksowa przełyku (żołądka

pagerank Dodano: 23 03 2013

Refluks - choroba refluksowa przełyku (żołądka
Serwis informacyjny na temat choroby refluksowej przełyku. Dowiedz się więcej na temat tej choroby, poznaj ludzi chorych na refluks żołądkowo-przełykowy. Skuteczne porady i wskazówki dla chorych, przykładowe jadłospisy i dieta w chorobie refluksowej. Opinie ekspertów w dziedzienie leczenia problemów gastrycznych. Informacje na temat alternatywnych metod leczenia choroby refluksowej. Serdecznie zapraszam. Choroba refluksowa nie jest straszna, daje się ją wyleczyć - zacznij dbać o zdrowie i swoją kondycję, a refluks złagodzi swoje objawy.
http://choroba-refluksowa.pl
 
Więcej informacji o: Refluks - choroba refluksowa przełyku (żołądka
hr
  przejdź na stronęmigrena przyczyny

pagerank Dodano: 20 05 2013

migrena przyczyny
Praktycznie każdego z nas wielokrotnie w życiu bolała głowa. Można rzec, że każdy z nas w mniejszym bądź większym stopniu jest w tej dziedzinie ekspertem. Niestety większość wiedzy czerpiemy w dość specyficzny sposób. Polacy uwielbiają leczyć się na własną rękę a przemysł farmaceutyczny na tym korzysta. Jak więc dowiadujemy się dlaczego nas boli głowa i jaki typ bólu mamy? Schemat jest prosty – ból głowy skłania nas do odwiedzenia apteki, tam farmaceuta daje nam lek od bólu głowy – pomaga, więc z reklamy dowiadujemy się, że to był akurat migrenowy ból głowy. Migrena nie do końca jest tym, za co ją uważamy. Często ludzie narzekający na nią, tak naprawdę skarżą się na silny ból głowy.
http://migrenowo.pl/
 
Więcej informacji o: migrena przyczyny
hr
  przejdź na stronęhashimoto

pagerank Dodano: 21 05 2013

hashimoto
Choć dwudziesty pierwszy wiek to czas postępu w naukach medycznych, ciągle jeszcze istnieją schorzenia, o których wiemy znacznie mniej niż byśmy tego chcieli. Jednym z nich jest autoimmunologiczna choroba Hashimoto znana też jako przewlekłe limfocytowe zapalenie gruczołu tarczowego. Schorzenie uznawane jest za niebezpieczne między innymi dlatego, że nadal nie potrafimy skutecznie walczyć z jego przyczynami, okazuje się przy tym, że również one stanowią dla nas tajemnicę. Strona internetowa poświęcona chorobie Hashimoto nie rozwiązuje zagadek, nad którymi pochyla się współczesna medycyna, pozwala jednak na zebranie w jednym miejscu dostępnej nam wiedzy. Dzięki temu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie o to, czym charakteryzuje się schorzenie i jak minimalizować jego wpływ na organizm i samopoczucie chorego.
http://hashimoto24.pl/
 
Więcej informacji o: hashimoto
hr
XHTML VALID CSS VALID