Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęWzdęcia brzucha

pagerank Dodano: 14 08 2013

Wzdęcia brzucha
Najczęstszymi uciążliwościami występującymi praktycznie u każdego, są te powiązane z układem trawiennym. Wzdęcia brzucha przynależą do najpopularniejszych z nich, mimo że są dotkliwe, to można im jednak uprzednio zapobiec. Wzdęcia te, są wywoływane przesadnym gromadzeniem się gazów w jamie brzusznej. Można im zapobiegać wybierając zdrowszy tryb życia, zażywając więcej ruchu i stosując odpowiednią dietę. Powinno się unikać towarów spożywczych ciężkostrawnych, takich jak groch, surowa cebula, bądź fasolka.
http://wzdecia.net/
 
Więcej informacji o: Wzdęcia brzucha
hr
  przejdź na stronęPodagra leczenie

pagerank Dodano: 21 08 2013

Podagra leczenie
Chcesz wyleczyć jedną z najbardziej bolesnych chorób, jaką niewątpliwie jest podagra? Sprawdź artykuły i porady dla chorujących na podagrę, które umieściliśmy na naszej nowej stronie internetowej. Maamy nadzieję, że dzięki tym poradom leczenie podagry przebiegnie u Was znacznie szybciej. W chorobie podagry, ważnym elementem jest stosowanie specjalnie zbilansowanej diety an podagrę. Dieta na podagrę, musi być oparta na diecie pozwalającej na lepsze wchłanianie białka. Chorując na podagrę, należy włączyć do swojej diety duże ilości płynów - najlepiej wody. Jeśli Ty lub ktoś z Twojego otoczena choruje na podagrę - koniecznie wejdź na stronę www.podagra.net.pl i sprawdź nasze porady i wskazówki. Serdecznie zapraszamy.
http://www.podagra.net.pl
 
Więcej informacji o: Podagra leczenie
hr
  przejdź na stronęAtopowe zapalenie skóry

pagerank Dodano: 30 08 2013

Atopowe zapalenie skóry
Czym jest atopowe zapalenie skóry? Jak poradzić sobie przy atopowym zapaleniu skóry, które dotyka coraz częściej zarówno dzieci jak i niemowlaków? Na te pytania postanowiliśmy odpowiedzieć my, rodzice dzieci z atopowym zapaleniem skóry i stworzyliśmy specjalnie dla wszystkich rodziców borykającym się z tym problemem - nową stronę internetową w całości poświęconą tej chorobie. Pod adresem http://azs.net.pl znajdziecie kompendium informacji na temat atopowego zapalenia skóry u dzieci i niemowląt - serdecznie zapraszamy!
http://azs.net.pl
 
Więcej informacji o: Atopowe zapalenie skóry
hr
  przejdź na stronęDna moczanowa - Leczenie

pagerank Dodano: 05 09 2013

Dna moczanowa - Leczenie
Serwis internetowy będący zarazem skutecznym i kompleksowym poradnikiem dla chorych na dnę moczanową. Kompleksowe informacje i porady w jaki sposób, skutecznie i bez zbędnych farmakologicznych leków, pokonać i wyleczyć dnę moczanową. Jeśli chcesz zdobyć informacje na temat skutecznego leczenia dny moczanowej, chcesz poznać sprawdzone diety w dnie moczanowej - koniecznie zajrzyj na naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy.
http://leczeniednymoczanowej.pl
 
Więcej informacji o: Dna moczanowa - Leczenie
hr
XHTML VALID CSS VALID