Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęco to jest podagra

pagerank Dodano: 19 09 2013

co to jest podagra
Niektóre przypadłości i choroby, dotykają pewne grupy ludzi. Są zależne od wieku, płci, a nawet fachu który się realizuje. Na największą liczbę chorób, w mnogości zapadają jednakże ludzie w starszym wieku, jako że mają nadwyrężoną wytrzymałość i mniej sił, do walki z różnorodnymi chorobami. Do takich chorób w sporym stopniu należy podagra. Zasadniczo dotyka ona ludzi, którzy ukończyli już sześćdziesiąty rok życia i w większości zdarza się panom. W przypadku tej specyficznej choroby, bardzo istotna jest należyta ocena. Bardzo często jest ona mylona z innymi przypadłościami, w następstwie tego każdy doktor winien przeprowadzić staranny wywiad ze swoim pacjentem, aby mógł ustalić czy na pewno w jego przypadku chodzi o podagrę. Zasadniczo podagrę uzdrawia się środkami farmaceutycznymi, ale nie zaszkodzi w jej przypadku zastosować także właściwych ziół. Te ziela mogą w dużym stopniu wyeliminować nadmiar kwasu moczowego z płynów ustrojowych. Każdy chorujący na podagrę musi też pomnieć na to je, gdyż właściwa dieta ma kolosalne znaczenie dla kompletnego leczenia.
http://www.podagra.net.pl/
 
Więcej informacji o: co to jest podagra
hr
  przejdź na stronęLeczenie alkoholizmu

pagerank Dodano: 22 09 2013

Leczenie alkoholizmu
Klinika Sono Med oferuje profesjonalną pomoc cierpiącym na chorobę alkoholową. Leczymy alkoholizm zarówno metodami farmakologicznymi (esperal, naltreksone), jak i poprzez terapię. Oprócz alkoholizmu, leczymy narkomanię i inne uzależnienia. Uzależnionych i ich rodziny otaczamy troską i zrozumieniem. Zachęcamy także do skorzystania z usług profesjonalnej detoksykacji. Detox jest szczególnie potrzebny osobom popadającym w długotrwałe ciągi alkoholowe, gdy nadmierne stężenie alkoholu utrzymuje się przez wiele dni. Pomagamy alkoholikom oczyścić organizm (także podczas detoksu wielodniowego) i w bezpieczny sposób powrócić do stanu pozwalającego na rozpoczęcie leczenia alkoholizmu. Jesteśmy jedną z niewielu klinik w Polsce, a także jedyną w Warszawie, która w leczeniu narkomanii wykorzystuje naltrexone (nalorex). Środek ten dowiódł swojej skuteczności podczas wielu testów, pomagając pozbyć się uzależnienia od narkotyków. Sporadycznie jest on także stosowany przy leczeniu alkoholizmu, ograniczając częstotliwość spożywania alkoholu i wypijane jego ilości. Ponieważ implantacja speralu (disulfiramu) oraz naltreksonu to zabiegi chirurgiczne, oferujemy bezpłatną opiekę ambulatoryjną w przypadku ewentualnych powikłań. Dzięki temu osoba uzależniona ma zapewnioną kompleksową pomoc medyczną i warunki pozwalające na niknięcie komplikacji i rekcji disulfiramowej. Zapraszamy do naszej kliniki w Warszawie, na ulicy Zwoleńskiej 127. Oferujemy także zabiegi wszycia disulfiramu w domu pacjenta w Warszawie i okolicach.
http://www.leczenieuzaleznienia.pl
 
Więcej informacji o: Leczenie alkoholizmu
hr
  przejdź na stronęEgzema.info - Leczenie atopii skóry

pagerank Dodano: 10 12 2013

Egzema.info - Leczenie atopii skóry
Wyprysk atopowy należy do najczęstszych zapalnych schorzeń skóry. Słowo "atopia" jest powiązane z podwyższoną skłonnością do schorzeń alergicznych (np. alergiczny nieżyt nosa, egzema, astma). "Egzema" określa po prostu zapalenie skóry, tj. wysuszoną, swędzącą, czerwoną skórę, z mogącymi występować spękaniami, strupkami, zgrubieniami i łuskami. Do przyczyn atopowego zapalenia skóry zalicza się czynniki środowiska i genetykę. W serwisie egzema info przystępnie omówione są podstawowe tematy dermatologiczne tyczące się schorzenia, czyli m.in. poszczególne fazy, rozpoznawanie, pielęgnacja skóry atopowej, zdjęcia, typy, a także leki i leczenie egzemy. Właściwy proces leczenia atopowego zapalenia skóry obejmuje współpracę z lekarzem, dostosowanie leków i pozbycie się występujących symptomów schorzenia, a w następnej kolejności zapobieganie nawrotom egzemy. Wymagać to może nie tylko leczniczych środków farmaceutycznych, ale i zaangażowania ze strony pacjenta w postaci dbania o swoją skórę, zmian w sposobie życia, unikania czynników alergicznych i niektórych potraw.
http://www.egzema.info/leczenie.html
 
Więcej informacji o: Egzema.info - Leczenie atopii skóry
hr
  przejdź na stronęParkinson

pagerank Dodano: 13 12 2013

Parkinson
Parkinson - co to za choroba? Jak pokonać chorobę parkinsona? Jak wyglądają nowoczesne metody i sposoby leczenia choroby parkinsona. Strona, którą znajdziesz pod adresem www.chorobaparkinsona.net to serwis stworzony przez ludzi, którzy na codzień mają styczność z Parkinsonem. Sprawdź już teraz co mamy do powiedzenia. Pod każdym artykułem jest możliwość dodania własnego komentarza. Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w dyskusjach na temat choroby parkinsona.
http://www.chorobaparkinsona.net
 
Więcej informacji o: Parkinson
hr
XHTML VALID CSS VALID