Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęGastryczne.pl - zgaga, zaparcia

pagerank Dodano: 13 12 2013

Gastryczne.pl - zgaga, zaparcia
Sprawdź nowoczesny portal z informacjami na temat przeróżnych chorób i dolegliwości układu pokarmowego. Na łamach portalu dowiesz się więcej na temat leczenia, objawów a także domowych sposobów leczenia np. biegunki, zaparć. Dowiesz się co robić by nie dać się wzdęciom i nieżycie żołądka. Sprawdzisz, jak paskudna jest choroba zwana Glistnicą. Po przeczytaniu artykułów nie straszna będzie dla Ciebie niestrawność i nudności. Serdecznie zapraszamy.
http://gastryczne.pl
 
Więcej informacji o: Gastryczne.pl - zgaga, zaparcia
hr
  przejdź na stronęMiopatia

pagerank Dodano: 31 03 2014

Miopatia
W przypadku usłyszenia diagnozy „ultra-rzadka choroba genetyczna” zaczynamy zastanawiać się nad możliwością odpowiedniego dla nas leczenia. W schorzeniach o podłożu genetycznym sprawa prezentuje się dwojako- z jednej strony mało o nich wiemy, o mechanizmach ich tworzenia się i naprawiania, z drugiej jednak, cały czas trwają badania kliniczne, czy też naukowe, dotyczące tej dziedziny nauki. W przypadku miopatii mitochondrialnej dostępna jest pomoc w formie suplementacji i rehabilitacji organizmu. W fazie eksperymentalnej lub założeń teoretycznych, są sposoby takie jak, zastosowanie substancji o nazwie EPI-743 oraz mitochondrialna terapia genowa. Pozostaje posiadać nadzieję, na szybkie wprowadzenie określonej metody do realnej pomocy chorującym osobom. Strona internetowa www.miopatia.pl została stworzona przez mężczyznę, u którego w 2012 roku rozpoznano miopatię mitochondrialną. Choroba ta charakteryzuje się czymś takim, jak zanik mięśni. Nie znany jest dokładnie mechanizmu rozwoju i dynamiki choroby, komórki mięśniowe mogą obumierać w szybkim tempie, mogą zanikać gwałtownie a później proces może się zastopować. Przeobrażenia mogą także zachodzić bardzo powoli. Trudno obecnie przewidzieć postępowanie schorzenia u danej osoby. Strona napisana przez samego chorego, zawiera większość dostępnych obecnie danych, co umożliwia proces leczenia uczynić bardziej skutecznym. Witruna ta posiada również urozmaiconą listę linków, do placówek zagranicznych zajmujących się badaniami nad właściwościami i leczeniem choroby. Z witryny traktującej o miopatii mitochondrialnej dowiemy się, co możemy uczynić, aby możliwie najlepiej poradzić sobie z symptomami miopatii. Jest to pomoc doraźna, ale na ten moment jedyna ogólnodostępna.
http://www.miopatia.pl
 
Więcej informacji o: Miopatia
hr
  przejdź na stronęChoroba Leśniowskiego-Crohna

pagerank Dodano: 24 04 2014

Choroba Leśniowskiego-Crohna
Ta strona adresowana jest do osób, które cierpią na stany zapalne jelit. Poświęcona jest ona w całości chorobie zapalnej jelit, jaką jest choroba Leśniowskiego-Crohna. Ze strony można dowiedzieć się między innymi, jakie wywołuje choroba Leśniowskiego-Crohna symptomy, dzięki czemu o wiele łatwiej ją zdiagnozować. Na stronie umieszczono też wyjaśnienie dlaczego i jak powstaje choroba Leśniowskiego-Crohna oraz jaki ma ona przebieg. Witryna to także baza wiedzy dotyczącej zagadnienia leczenie choroby Leśniowskiego-Crohna. Ze strony dowiemy się też tego, jak wygląda życie z tą chorobą – co wolno, a czego należy unikać czy w jaki sposób pomóc samemu sobie.
http://www.choroba-lesniowskiego-crohna.pl
 
Więcej informacji o: Choroba Leśniowskiego-Crohna
hr
  przejdź na stronęChoroba Bostońska

pagerank Dodano: 05 05 2014

Choroba Bostońska
Małe dzieci są niezwykle podatne na wszelkiego rodzaju ataki wirusowe. Dzieje się tak gdyż ich układ odporny jest jeszcze słabo wykształcony. Jednym z takich ataków jest choroba Bostońska. Jeśli chcesz poznać jej przyczyny, by móc lepiej chronić swoją pociechę, to koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Dowiesz się z niej, jakie daje choroba Bostońska symptomy główne, a jakie są objawy towarzyszące. Uzyskasz też podpowiedź, co do tego, jak leczona jest choroba Bostońska. Na stronie opisano również metody zapobiegania chorobie Bostońskiej, a także, jakie może wywołać choroba Bostońska powikłania.
http://www.chorobabostonska.pl/
 
Więcej informacji o: Choroba Bostońska
hr
XHTML VALID CSS VALID