Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęSkuteczny lek przeciwbólowy APAP

pagerank Dodano: 01 06 2014

Skuteczny lek przeciwbólowy APAP
Strona www.apap.pl prezentuje środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe APAP. APAP to nie tylko tabletki przeciwbólowe, którym zaufały miliony Polaków, to także granulki APAP JUNIOR dla dzieci, proszek przeciwgorączkowy, czy też rozgrzewające i chłodzące plastry APAP. Zapoznaj się ze składem poszczególnych produktów APAP, wybierz najlepszy APAP dla siebie i swoich bliskich, a szybko pozbędziesz się bólu, złagodzisz objawy przeziębienia i grypy. Zapraszamy!
http://apap.pl
 
Więcej informacji o: Skuteczny lek przeciwbólowy APAP
hr
  przejdź na stronęLeczenie żylaków skleroterapią

pagerank Dodano: 13 03 2015

Leczenie żylaków skleroterapią
Sprawdź czym jest zabieg skleroterapii. Skleroterapia, to nowoczesna i bezbolesna metoda leczenia żylaków nóg, stosowana przez najnowocześniejszą gałąź chirurgii - chirurgię naczyniową. Problem żylaków dotyczy coraz większej grupy ludzi, sprawdź jak sobie z nimi poradzić za pomocą zabiegów skleroterapii - wejdź na stronę skleroterapiagdansk.pl i już teraz sprawdź jak wygląda taki zabieg, jak się do niego przygotować oraz dowiedz się jak się zachowywać po jego wykonaniu.
http://skleroterapiagdansk.pl
 
Więcej informacji o: Leczenie żylaków skleroterapią
hr
  przejdź na stronęRefluks - objawy, leczenie i powikł

pagerank Dodano: 22 05 2015

Refluks - objawy, leczenie i powikł
Zdarzyło Ci się odczuć tzw. palenie w przełyku? Borykasz się z problemem refluksu? Niestety, coraz częściej diagnozuje się też refluks u dzieci. Dorośli są tym bardziej zagrożeni, a choroba refluksowa dotyczy nawet kobiet w ciąży. Tylko nasz portal pozwoli Ci żyć bez tych przykrych dolegliwości. Jesteśmy największym, internetowym źródłem sprawdzonych sposobów na leczenie refluksu. Publikujemy przydatne i rzetelne artykuły, które pozwalają lepiej poznać objawy refluksu oraz przystąpić do walki z tą chorobą. Naszym celem jest utworzenie w polskim Internecie największej bazy domowych sposobów na uciążliwy refluks oraz zbilansowanych diet.
http://poradnikrefluksowy.pl/
 
Więcej informacji o: Refluks - objawy, leczenie i powikł
hr
  przejdź na stronęEuroimmundna - badania genetyczne

pagerank Dodano: 05 06 2015

Euroimmundna - badania genetyczne
Zakrzepica, trombofiila, HPV bądź chlamydia – to jedynie niektóre niebezpieczne schorzenia, jakich nie da się w bezproblemowy sposób zdiagnozować w gabinecie lekarskim. Jednak wczesne wykrycie i umiejętnie postawiona diagnoza znacząco zwiększają szanse na całkowite wyleczenie. Stąd polecamy badania wykonywane przez laboratrium Euroimmun DNA, które specjalizuje się w ocenie ryzyka zachorowania oraz diagnozowaniu chorób.
http://www.euroimmundna.pl/
 
Więcej informacji o: Euroimmundna - badania genetyczne
hr
XHTML VALID CSS VALID