Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęmukowiscydoza

pagerank Dodano: 05 02 2007

mukowiscydoza
Mateuszek choruje na nieuleczalną chorobę genetyczną.Pomóż - odwiedź stronę. Podziękowania Mukowiscydoza, inna nazwa zwłóknienie torbielowate (łac. mucoviscidosis, ang. cystic fibrosis, CF) wrodzona, genetycznie uwarunkowana choroba ogólnoustrojowa o różnorodnej ekspresji klinicznej. W kla
http://www.mateusz.egm.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęZdrowie

pagerank Dodano: 22 02 2007

Zdrowie
Naukowo-medyczny portal edukacyjno-informacyjny. Artykuły i aktualności medyczne: zdrowie kobiet i mężczyzn. Choroby, ciąża, dziecko i antykoncepcja. Informacje na temat diety. Ciekawostki medyczne, alfabetyczny spis chorób i dolegliwości oraz słownik medyczny.
http://www.biomedical.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęTrądzik Katowice

pagerank Dodano: 01 10 2007

Trądzik Katowice
Trądzik młodzieńczy to choroba przewlekła. Rozpoczyna się w okresie dojrzewania i jak stwierdzono może trwać nawet do 30 roku życia. Dotyka 80% osób w wieku młiodzieńczym. Polega na powstawaniu zapalnych grudek oraz zaskórników. Może występowć nie tylko na twarzy ale również na ramionach, klatce piersiowej i plecach.
http://www.skin-laser.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęDepresja

pagerank Dodano: 21 12 2007

Depresja
Gorąco polecamy nasz serwis. Znajdziesz tu same aktualne informacje i nowości o ofercie gabinetów i klinik w Polsce. Strona internetowa www.depresja.medserwis.pl to obecnie dla wielu osób podstawowe i często pierwsze źródło informacji w tej branży. Wysoka jakość informacji był nasz cel nadrzędny przy tworzeniu tego serwisu.
http://www.depresja.medserwis.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID