Zdrowie i Uroda

-

Choroby

dodaj stronę
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  przejdź na stronęCiśnieniowcy.pl

pagerank Dodano: 11 05 2009

Ciśnieniowcy.pl
Ciśnieniowcy.pl - serwis poświęcony zagadnieniom takim jak nadciśnienie i wysokie ciśnienie. Porady dotyczące leczenia i stylu życia. Artykuły zawierające zalecenia specjalistów. Na naszej stronie poznasz prawdy i mity o nadciśnieniu tętniczym (z komentarzami eksperta), dowiesz się jak żyć i radzić sobie z nadciśnieniem, oraz uzupełnisz wiedzę o tej chorobie w dziale ABC nadciśnienia. Dołącz do klubu Ciśnieniowcy.pl.
http://www.nadcisnienie.org.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęGrzybica skóry

pagerank Dodano: 21 05 2009

Grzybica skóry
Grzybica stóp oraz paznokci staje się utrapieniem coraz większej części naszego społeczeństwa, na naszej stronie dowiecie się więcej jakie są objawy grzybicy stóp oraz dowiecie się jak leczyć grzybicę. Pozbędziecie się swędzenia stóp dzięki radom zawartym na stronie. Zapraszamy na naszę stronę internetową.
http://www.grzybica.org.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęE-maile zaufania niepije.pl | alkoholizm - koalkoh

pagerank Dodano: 31 05 2009

E-maile zaufania niepije.pl | alkoholizm - koalkoh
E-maile zaufania niepije.pl Jeżeli Masz problem ze sobą, lub z swoim bliskim, lub po prostu chcesz się wygadać - napisz do nas. Nie udzielamy porad prawnych, nie stawiamy diagnoz, dzielimy się swoim doświadczeniem i zachowaniem w sytuacjach podobnych do Twojej. Za rodzinę z problemem alkoholowym uważa się rodzinę, w której choćby jedna osoba pije w sposób przynoszący szkodę. Człowiek pijący w sposób uzależniony lub nadmierny dostarcza wszystkim innym problemów życiowych, finansowych i emocjonalnych, co sprawia, że cała rodzina boryka się z szeroko rozumianym "problemem alkoholowym".
http://www.zaufania.niepije.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWysypki, atopowe zapalenie skóry

pagerank Dodano: 23 09 2009

Wysypki, atopowe zapalenie skóry
Kosmetyki Manuka to unikatowe, w pełni naturalne produkty pielęgnacyjne. Doskonałe dla skóry z problemami takimi jak: suchość skóry, egzemy, atopowe zapalenie skóry, czy wysypki. Kosmetyki wygładzaja strukturę skóry, ponieważ posiadają naturalne właściwości nawilżające. Zawarte w miodzie antyoksydanty redukują powstawanie wolnych rodników, które wpływają na proces starzenia.
http://www.kosmetykimanuka.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID