dodaj stronę
Strona: 1 2
  przejdź na stronęzdrowie dziecka

pagerank Dodano: 09 05 2013

zdrowie dziecka
Macierzyństwo to piękna sprawa wręcz mimo faktu, iż powoduje nieustanne zamartwianie się o własną pociechę. Matki najbardziej chcą szczęścia własnych latorośli, dlatego też dokładają wszelkich starań, żeby troszczyć się o zdrowie dziecka. W bardzo wielu sytuacjach przesadzają. Za dużo warstw ubranek, zbyt rygorystyczne przestrzeganie diety, kategoryczny nakaz uprawiania sportu i brak sposobności ubrudzenia się. To wszystko stwarza, że dzieciństwo jest okropnie wspominanym okresem przez samych zainteresowanych. Powinno się posiadać umiar we wszystkim i dać swym pociechom trochę luzu i możliwości zapomnienia o wszelkich zasadach i czystości!
http://zdrowe-dziecko.info/
 
Więcej informacji o: zdrowie dziecka
hr
  przejdź na stronęNefromed

pagerank Dodano: 17 10 2013

Nefromed
Specjalista Nefrolog Dziecięcy Poznan Konsultacje specjalistyczne, skierowania na badania specjalistyczne i leczenie chorób nerek u dzieci takich jak: - wrodzone wady układu moczowego - zespół nerczycowy - kłębuszkowe zapalenia nerek - zakażenia układu moczowego - niewydolność nerek - zaburzenia czynności nerek - moczenie nocne i dzienne, nietrzymanie moczu - nadciśnienie tętnicze - oraz problemy pediatrii ogólnej
http://nefromed.pl
 
Więcej informacji o: Nefromed
hr
  przejdź na stronęPościel niemowlęca

pagerank Dodano: 25 04 2014

Pościel niemowlęca
Firma ANKRAS funkcjonuje już od 1997 roku. Zajmuje się produkcją artykułów pościelowych, które przeznaczone są dla dzieci oraz niemowląt. Produkty cechują się nowoczesną stylistyką oraz wysoką jakością materiałów, które wykorzystywane są do wytwarzania pościeli. Dostępnych jest wiele modeli i bogate wzornictwo. Wszystko w atrakcyjnych cenach. Sprawia to, że produkty spotkają się z dużym uznaniem klientów.
http://www.ankras.com.pl/
 
Więcej informacji o: Pościel niemowlęca
hr
  przejdź na stronęBabyCare

pagerank Dodano: 29 01 2015

BabyCare
BabyCare - jest to strona którą powinny często odwiedzać przyszłe mamy gdyż na niej znajduje się wiele cennych informacji związanych z ciążą i połogiem. Obecne mamy znajdą na portalu wiele ciekawych artykułów związanych z wychowaniem dzieci a także leksykon chorób i leków a także opisane zabawy które spodobają się naszym maluchom.
http://babycare.net.pl/
 
Więcej informacji o: BabyCare
hr
XHTML VALID CSS VALID