Zdrowie i Uroda

-

Okulistyka

dodaj stronę
Strona: 1 2
  przejdź na stronęOkulares Optyk: strona główna

pagerank Dodano: 18 06 2015

Okulares Optyk: strona główna
Salon Okulares Optyk Rzeszów zaprasza na badanie wzroku bez skierowania. Posiadamy bogaty asortyment opraw okularowych, przeciwsłonecznych, korekcyjnych (męskich, damski i dziecięcych). O nas: Właścicielami zakładu są Anna i Paweł Kruk. Anna ukończyła szkołę optyczną uzyskując tytuł Technika Optyka ,oraz 2 stopień kursu podstaw optometri. Paweł zdobył doświadczenie w branży poprzez wieleloletnią współpracę z Jeleniogórskimi Zakładami Optycznymi oraz firmą Liw Lewant, ukończył szkołę uzyskując tytuł Technika Optyka , oraz 2 stopień kursu podstaw optometrii. Oferujemy szkła okularowe wiodących producentów oraz markowe oprawy okularowe dla dzieci i dorosłych, w stałej ofercie posiadamy dwutygodniowe soczewki kontaktowe ACUVUE OASYS firmy Johnson&Johnson, istnieje możliwość zamówienia innych soczewek kontaktowych w korzystnych cenach. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary dla sportowców. Istnieje możliwość wykonania innych rodzajów okularów pod indywidualne zamówienie.
http://okulares.pl
 
Więcej informacji o: Okulares Optyk: strona główna
hr
  przejdź na stronęFakoemulsyfikacja

pagerank Dodano: 26 06 2009

Fakoemulsyfikacja
Prowadzimy laserową korekcję wzroku metodami Lasik oraz leczenie zaćmy metodą fakoemulsyfikacji. Najlepszym sposobem na leczenie zaćmy jest operacyjne usunięcie zmętniałej soczewki i zastąpienie jej sztuczną soczewką. Obecnie medycyna dokonała wielkiego postępu na polu chirurgii zaćmy i dzisiaj ilość wykonywanych operacji na świecie liczy się w milionach.
http://www.wyrzykowski.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęOkulista Kraków

pagerank Dodano: 22 05 2012

Okulista Kraków
Centrum Okulistyki NZOZ „Centre de la Vision” jest nowoczesną placówką medyczną, która znajduje się w centrum Krakowa. To przestronny gabinet, który rozmieszczony jest na dwóch piętrach. Do centrum jest bardzo łatwo dojechać autobusem oraz autem, posiada bowiem duży parking. Cały ośrodek jest bardzo nowoczesny i wyposażony jest w najnowszej generacji sprzęt medyczny. W placówce możliwa jest pełna diagnostyka chorób oczu. Podstawowe badanie okulistyczne obejmuje: badanie ostrości wzroku i refrakcji po porażeniu akomodacji (farmakologiczne poszerzenie źrenic), ocena przedniego odcinka oka w lampie szczelinowej, ocena dna oka (po uprzednim poszerzeniu źrenic), badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego metodą aplanacyjną lub bezkontaktową oraz dobór okularów i soczewek kontaktowych
http://www.centredelavision.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęoptyk internetowy - okulary korekcy

pagerank Dodano: 27 08 2012

optyk internetowy - okulary korekcy
okularo.pl to intuicyjny w obsłudze interaktywny sklep internetowy z okularami. Znaleźć w nim można okulary korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i artykuły optyczne w przystępnych cenach. Oferujemy oprawki takich producentów jak m.in. Dior, Max Mara, Vogue. Okularo oferuje opcję przymierzania na twarzy okularów, wysyłaniem zdjęć w okularach na facebook. Można również skorzystać z wyszukiwarki rozmiarów i wyszukać wszystkie dostępne okulary w sklepie, które odpowiadają wymiarom z dotychczas używanej oprawki. Skorzystać można również z bloga, z którego można dowiedzieć się wielu ważnych informacji z zakresu optyki okularowej. Portal zaprojektowany jest w ten sposób, aby proces zakupu okularów, który na pozór może wydawać się uciążliwy, był dla klienta jak najbardziej intuicyjny i prosty. Posiadamy duże magazyny własne wszystkich soczewek kontaktowych wiodących producentów w atrakcyjnych cenach przez co większość soczewek wysyłamy w terminie 24 H.
http://okularo.pl/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID