Zwierzęta

-

Koty rasowe

dodaj stronę
Strona: 1 2
  przejdź na stronęHodowla Kotow Rasowych SOPOCISKOPL

pagerank Dodano: 15 01 2008

Hodowla Kotow Rasowych SOPOCISKOPL
Hodowla kotow rasowych (rok zalozenia 2003 - miesci sie na obrzezach Trojmiasta - Rotmanka) posiada koty rasowe wspanialych dwoch ras, i tak : koty maine coon (dorodna rasa kotow wyposazonych przez nature w piekne "pedzelki" na koncach uszu, bogata game kolorow, obfite futro oraz pokazne rozmiary0 i koty norweskie lesne (wprawdzie nieco podobne do maine coon-ow, ale mniejsze, za to bardziej kochliwe i przywiazane do swoich domownikow). Wszystkie nasze koty maja doskonale pochodzenie, a w ich rodowodach sa nawet i zwyciezcy swiata. Hodowla prowadzona jest w doskonalych warunkach - koty maja do dyspozycji ogrodowe wojlery, z ktorych maja nieograniczony dostep do domu, aby zyc wspolnie z nami - stanowimy zatem jedna wspolna rodzine. Koty karmione sa wylacznie sucha karma firmy Bento Kronen, ktora uzupelnia wolowina i tunczyk w sosie wlasnym. Nasza hodowla znajduje sie pod stala opieka kliniki weterynaryjnej - przeprowadzone testy w kierunku HCM daly wynik n/n, pozostale stosowne testy daly wynik negatywny. Prowadzimy zapisy o historii naszej hodowli, w ktorej skrupulatnie odnotowywujemy mioty naszych kociat i umieszczamy zdjecia, aby na zawsze uwiecznic te sliczne malenstwa.Pozostajemy w stalych zwiazkach z nowymi rodzinami, u ktorych zamieszkiwuja nasze kocieta. Mamy piekne kocieta ( kocieta opuszczaja hodowle w wieku 12 tygodni , sa odrobaczone, posiadaja stosowne szczepienia i sa tak ulozone, iz same korzystaja z zamknietych kuwet) i serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszych stron internetowych.
http://www.sopocisko.com.pl/
 
Więcej informacji o: Hodowla Kotow Rasowych SOPOCISKOPL
hr
  przejdź na stronęZwycięzca*PL - hodowla kotów syberyjskich, kot s

pagerank Dodano: 15 08 2007

Zwycięzca*PL - hodowla kotów syberyjskich, kot s
Zwycięzca*PL- Hodowla Kotów Syberyjskich posiada kocięta syberyjskie. Posiadamy kociaki na sprzedaż z naszej hodowli. Koty syberyjskie jako rasa zostały uznane niedawno. Mamy kocura syberyjskiego jako reproduktor jest już ojcem. Kot syberyjski to nasz ulubieniec.Nasz kocur jest pierwszym sybirakiem z tytułem World Champion. Siberian Cats Cattery Zwyciezca*PL. Siberian cat - in breading just for a short period of time. Thanks to that this cat is independent but also very insinuating. They like to spend time on high placed shelves in appartment. We have kittens for sale. Our cats participate in exhibitions organized under the sponsoring - World Cat Federation.
http://www.syberyjskiekoty.republika.pl/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronęWETERYNARZ

pagerank Dodano: 03 10 2008

WETERYNARZ
Internetowa baza weterynarzy z całej Polski. W spisie można znaleźć najbliższy gabinet weterynaryjny, lecznicę dla zwierząt, przychodnię weterynaryjną i lekarzy weterynarii. Baza podzielona na województwa, powiaty i gminy. Jeśli twój pies lub kot potrzebuje pomocy tu szybko znajdziesz odpowiedni adres.
http://www.weterynarze.com/
 
Zmień na Premium
hr
  przejdź na stronętworzenie i projektowanie stron

pagerank Dodano: 04 03 2009

tworzenie i projektowanie stron
Naszą specjalnością jest tworzenie stron internetowych, projektowanie stron, a także doradztwo w zakresie promocji i pozycjonowania serwisów WWW, tworzenie eleganckich grafik na potrzeby WWW, projektowanie i budowa systemów CMS. Dokładnie poznajemy Wasze wymagania, a następnie je realizujemy. To, co nas wyróżnia spośród innych firm, to bogate doświadczenie w tej branży i profesjonalizm. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
http://activedesign.eu/
 
Zmień na Premium
hr
XHTML VALID CSS VALID